İstanbul Tahta Palet Fiyatları

İkinci el tahta palet fiyatları 39 TL’den başlamaktadır. Kullanacak olduğunuz tahta paletleri firmamızdan temin edebilirsiniz ikinci el tahta palet alanında uzun süredir hizmet sunan Miraç palet firması İstanbul içinde tahta palet satışı yapmaktadır. Tahta palet ürünlerinizin hızlı araştıra yüklenmesi istiflenmesi ve malların sevkiyatın hızlı yapılması amacıyla kullanılmaktadır. Tahta palet almak isteyenlere alacak olduğu paletlere ve özelliklerine bakarak fiyatlandırma yapılmaktadır.

Tahta Palet Fiyatları İstanbul

Tahta palet fiyatları paletin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir ortalama ikinci el ahşap palet fiyatları 39 TL ile 190 TL arasında değişmektedir bu fiyat aralığı paletlerin özelliklerine kaldırma kapasitesine göre değişmektedir. Tahta palet talep eden tüm müşterilere İstanbul içinde kendi araçlarımızla ürünleri teslim edebiliyoruz. Alacak olduğunuz tahta paletlerin araç nakliye ücretleri alıcıya aittir. Daha fazla bilgi almak için iletişim kanallarımızdan bize ulaşabilir fiyat talebinde bulunabilirsiniz.

İstanbul’da ikinci el tahta palet firması olarak İstanbul Avrupa yakası ağırlıklı çalışmaktayız. İstanbul’da Avrupa yakası ve Anadolu Yakası’nda tahta palet almak isteyenlere uygun fiyatlara tahta palet satışımız vardır. Sıfır tahta palet ve ikinci el tahta palet alım satımı için bizi arayarak fiyat dile binde bulunabilir veya satacak olduğunuz paletler hakkında fiyatlandırma talebinde bulunabilirsiniz.

Ucuz tahta palet İstanbul‘da ikinci el dayanıklı tahta palet alım ve satımı yapan bu alanda uzun yıllar hizmet veren Miraç palet firması tahta palet alım satımında sizlere deneyimli kadrosu ile hizmet sunmaya devam etmektedir.