Avrupa Yakası Paletçi

Miraç Palet olarak İstanbul’un her yerine kensi servis araçlarımzı ile palet gönderebilmekteyiz. Palet alım için bizi arayınız. İstedğiniz ölçülerde palet sipari verin aynı gün size teslim edelim. İstanbul’da size en yakın ahşap palet – ikinci elpalet firması. İstanbul’un otuz dokuz ilçesine palet gönderilmektedir. Kendi araçlarınız ile palet alımı yapabilirsiniz.

İstanbul’da Paletçiler

İkinci el palet alım ve satışı yapmak için bizi arayın. İstanbul ahşap palet talepleriniz için iletişim bilgilerinizden bize ulaşabilirsiniz. 2. el turpal paletler alınır ve satılır. İstanbul içi palet alımlarınız için kendi araç filomuz ile hizmet verebilmekteyiz. Palet siparişi için bizi aramanız yeterlidir. İkinci el ahşap palet alanında faaliyet gösteren Miraç Palet İstanbul’da ahşap palet alanında faaliyet göstermektedir. İkinci el palet ağırlıklı olarak hizmet vermekteyiz. Ahşap paletler alınır ve satılır. Palet sektöründe uzun süredir faaliyet göstermekteyiz.

İstanbul’da 2 el palet satış noktası

Satışını yaptığımız paletler; euro palet, tahta palet, çam palet, turpal palet, ağaç palet, sıfır palet, ikinci el palet. 2. el ahşap palet, İstanbul’da 2. el ahşap palet – turpal palet almak isteyen müşterilere palet satışı yapmaktayız. Paletlerimiz sıfır ayarında ve dayanıklıdır. İstediğiniz kaldırma kapasite palet satışı yapılmaktadır. Palet fiyatları öğrenmek için bizi arayabilirsiniz. Palet fiyatı verilirken alınacak paletin sayısı ve ebatları önemlidir. Ona göre fiyat verilmektedir.